Cesur ve cömert yaklaşım 

Zeynep ve David, 2020 yılında eğitimlerini sosyal sorumluluk projesi haline getirme kararları alarak, büyük bir cesaretle ve cömertçe çok uygun ücretlere sunmaya başladılar.

Aşağıda vereceğiniz destek ile Zeynep ve David'in web siteleri üzerinden sundukları eğitimler, ve YouTube, Spotify gibi çok çeşitli online mecra üzerinden ücretsiz olarak paylaştıkları zengin içeriğe duyduğunuz şükran duygusu ve bütçenize göre olabilir.

İmkanı olmayanlara destek

Vereceğiniz destek, Zeynep ve David'in sunduğu programların devam edebilmesinin, destek ekibinin varlığının yanında, imkanı olmayan binlerce insanın da faydalanmasını sağlıyor. 

Aşağıda yer alan tek seferlik bağış miktarlarından birini seçerek, hem bizleri hem de imkanı olmayanları destekliyorsunuz. Amacımız herkesin bu zengin ve eşsiz içeriğe erişebilmesini sağlamak.

Aşağıda yer alan seçenekler Zeynep ve David’in özverili çalışmalarını desteklemek üzere 'Tek Seferlik Bağış' yapmak isteyenler içindir. Vereceğiniz bu destekle sadece Zeynep ve David’i değil, sundukları eğitimlerin devam etmesi ve paylaştıkları derin bilgilerin binlerce insana ulaşmasını da sağlamış, Zeynep ve David'in ekibinin çalışabilmesini destekliyorsunuz.

 

DİKKAT!  Aşağıdaki bağış seçenekleri ile destek olduğunuzda, herhangi bir eğitime kayıt olmazsınızBu bağış sadece Zeynep ve David'in çalışmalarına destek olmak içindir.