Cesur ve cömert yaklaşım 

Zeynep ve David, 2020 yılında eğitimlerini sosyal sorumluluk projesi haline getirme kararları alarak, büyük bir cesaretle ve cömertçe bağış usulüyle sunmaya başladılar.

Bağışınız, Zeynep ve David'in web siteleri üzerinden sundukları eğitimler, ve YouTube, Spotify gibi çok çeşitli online mecra üzerinden ücretsiz olarak paylaştıkları zengin içeriğe  duyduğunuz minnet duygusu ve bütçenize göre olabilir.

İmkanı olmayanlara destek

Bağışlarınız Zeynep ve David'in sunduğu programların devam edebilmesinin, destek ekibinin varlığının yanında, imkanı olmayan binlerce insanın da faydalanmasını sağlıyor. 

Aşağıda yer alan tek seferlik bağış miktarlarından birini seçerek, hem bizleri hem de imkanı olmayanları destekliyorsunuz. Amacımız herkesin bu zengin ve eşsiz içeriğe erişebilmesini sağlamak.

Aşağıda yer alan seçenekler Zeynep ve David’in özverili çalışmalarını desteklemek üzere 'Tek Seferlik Bağış' yapmak isteyenler içindir. Yapacağın bu bağışla sadece Zeynep ve David’i değil, sundukları eğitimlerin devam etmesi ve paylaştıkları derin bilgilerin binlerce insana ulaşmasını da sağlamış, Zeynep ve David'in ekibinin çalışabilmesini destekliyorsun.

 

DİKKAT!  Aşağıdaki bağış seçenekleri ile bağış yaptığında, herhangi bir eğitime kayıt olmazsın!

Tek seferlik bağışını buradan yapıp, ardından istediğin eğitime kayıt olmayı unutma!

Zeynep Aksoy ile hangi çalışmayı yapmak istiyorsun?