Giriş yap
Üye ol

 

Arşiv

Herkese uygun zengin içerik

 

Zeynep Aksoy Reset bünyesinde üretilen farklı ders serilerine, ücretsiz, aylık üyelikle ya da tek seferlik ödemelerle erişim.

Canlı Dersler arşivleri

Bağımlılık ve Mindfulness

Amerikan Hastanesi Code Lotus'tan Dr. Elif Altuğ ile 9 derslik bir seri. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Rüya ve Yoga Nidra

Rüya ve enerji çalışmaları yapmakta olan Ece Tahmaz ile 9 derslik bir seri. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Meme Masajı

20 yıl boyunca birçok farklı ekol ve teknikle tanışmış, dünyanın birçok yerinde alanlarında uzman olan çeşitli hocalarla çalışmış ve eğitimler almış olan Eylem Devi Çeliker meme masajı seansına, üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Yoga Nidra

Güzel bir uyku için 5 derslik bir seri. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Patanjali Yoga Sutralar

Zeynep Aksoy'un yorumuyla 21 derslik bir seri ile yogayı anlatan en önemli metin. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Felsefe ve Meditasyon

Zeynep Aksoy'un yorumuyla, Upanişadlar, Tibetin Ölüler Kitabı ve daha birçok felsefi metin. Üye iseniz giriş yaparak bu serilere ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Sallanma-Salınım

Müzikle sallanma-salınım ders serisini çok seveceksiniz. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Ayak Donanımı

Ayaklarınızı birer duyu organı olarak kullanın. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Omurga ve Eklem

Doğal olarak güçlü ve sağlıklı bir omurga ve eklemler için bu seriye bayılacaksınız. Üye iseniz giriş yaparak bu seriye ulaşmak için TIKLAYIN. Değilseniz üye olun ve hemen izleyin.

ÜYE OL ve İZLE

Ücretli kurslar - Satın alın ve ömür boyu sizin olsun

8 Haftalık Stres Azaltma Yoga ve Meditasyon

Zeynep Aksoy'un yarattığı 8 haftalık hem pratik hem teorik derslerden oluşan özgün bir program. 8 hafta boyunca her hafta farklı dersler ve ödevlerle dönüştürücü bir içerik. 850TL ile satın aldığınızda ömür boyu sizin olur.

İNCELE ve SATIN AL

Patanjali Yoga Sutraları

Zeynep Aksoy'un Canlı Dersler kapsamında Chip Hartnraft'ın çevirisiyle Patanjali Yoga Sutralar kitabını yorumladığı 21 derslik seri. Kurs, toplam 32 saatlik 21 videodan oluşur. 11 saat ders anlatımı ve 21 saat meditasyon içerir. Kurs sonundaki Değerlendirme Testi'ni çözdüğünüzde YACEP kapsamında sürekli eğitim saati olarak ekleyebileceğiniz Tamamlama Belgesi alabilirsiniz. Ayrıca bonus olarak Zeynep'in Chip Hartranft ile yaptığı söyleşi de kursa dahildir. Kurs içeriği 1200TL ile satın aldığınızda ömür boyu sizin olur.

HEMEN SATIN AL

Bağımlılık ve Mindfulness

American Hastanesi Code Lotus'tan Dr. Elif Altuğ ile Bağımlılık ve Mindfulness üzerine 8 derslik kayıtlı ders serisi. 600TL ile satın aldığında ömür boyu senin.

HEMEN SATIN AL

Ücretsiz kaynaklar

Zeynep Aksoy Reset YouTube Kanalı

Yüzlerce videodan oluşan eşsiz bir kaynak

İZLE

Zeynep Aksoy Reset Podcast

Apple ve Spotify üzerinden her zaman yanında

DİNLE

BBM Nefes Maratonu

YouTube kanalı üzerinden 21 günlük BBM Nefes maratonu 

İZLE