8 Haftanın kanıtlanmış etkisiyle tanışın 

Her hafta yeni teori, biraz anatomi, farklı nefes teknikleri, meditasyon ve hareket serileri, farklı Yin Yoga pozları sunulur. Çeşitlilik içerisinde uzmanları tanıtan, Mindfulness'ı anlatan bu program, Zeynep Aksoy'un yılların birikimidir. Ayrıca bu kursu öğretmesini öğrenebilirsiniz. Görsellerle dolu kitapçığı baş ucunuzda tutun. Muazzam bir kaynak!

Hemen Satın Al - Sadece 600TL

Her Hafta Yeni Pratikler

Programa kayıt olduktan sonra her hafta size yeni pratikler ve açıklamalı videolar gelecek. O haftanın pratiğini istediğinizde uygulayın.

Hafta hafta, 8 hafta boyunca yeni videolar gelecek, daha sonra bütün videolar istediğinizde izlemeniz için size müsait olacaklar.

Ayrıca indirebileceğiniz kitapçık, pratikleri yaparken size eşlik eder. Gündem anatomi ile gündelik yaşam seçimlerinizi bilgilendirin.

İstediğin zaman uygulayabilirsin

Başucunuzdan ayırmayacağınız kitapçık

Videolara eşlik edecek bilgilerle dolu kitapçık, yoganın çeşitli yönlerini size tanıtacak. Anatomi bilgileri ile kendi bedeninizi tanımaya başlayın.

Sadece yoga pozlarında değil, gündelik hayatta da duruş farkındalığı uygulamaya başlayın. 

Adeta bir uzmanlık programında bulucağınız detaylı bilgileri bu 8 haftalık programdan bulabilirsiniz. Yoga uzmanları için çok iyi bir kaynak.

Kitapçık ve içerik hep yanında olsun

Yoga Felsefesi ve Mindfulness bilgileri

Yoga felsefesi, Nöroplastisite, Mindfulness konusunda teorileri öğrenin. Bu teoriler, pratiğinizi nasıl yaptığınız etkilediği gibi disiplin edinmeniz için sizi heveslendirecek.

Kendi dalında uzmanları tanıtan programda bilgi hazineniz gelişsin. Yogayı sadece poz olarak değil, derinden farklı yönleri ile tanımak isteyenler için dolu dolu programa bugün başlayın, ömür boyu yanınızda taşıyacağınız pratikler ve bilgiler kazanın.

Dolu dolu bir içerik için hemen satın al