Giriş yap
Üye ol

 

Canlı Dersler

Paylaşımla gelen şifa

 

Zoom üzerinden Zeynep Aksoy, misafir konuşmacılar ve katılan diğer öğrencilerin paylaşımlarıyla zenginleşen, büyüyen bir aile.

 

Zoom üzerinden hafta içi her gün, sinir sistemine duyarlı, her bedene uygun yoga, nefes, meditasyon, felsefe dersleri ve birbirini destekleyen mindful bir aile ile hayatınızı dönüştürün.

  • Zeynep'in sürekli kendini geliştiren tarzı ve içeriği ile hafta içi her gün ders
  • Derslerden sonra grupla birlikte güven ortamında samimi ve dönüştürücü paylaşımlar
  • Alanında uzman isimlerle özel konularda sohbetler
  • Kaçırdığınız dersleri sonradan izleme imkanı

Ders programı

Ders saat ve konuları her ay yenilenir. Her ay başında sayfayı kontrol ederek yeni programı inceleyebilirsiniz. 

Bugün başlayın!

Herkese ve her bedene uygun yoga, nefes, meditasyon ve felsefe dersleri, bağış usulüyle sunulan uzmanlık programları ve yüzlerce kayıtlı dersten ve farklı kurslardan oluşan zengin arşivi ile Zeynep Aksoy Reset'e bugün üye olun ve başlayın.

Zeynep ve David'in 2020 yılından bu yana, sosyal sorumluluk bilinciyle sundukları online eğitimlere verdiğiniz destek ile bu sistemin devam etmesine dolayısıyla Zeynep ve David'e, çalışan ekibe ve bu değerli içeriğin binlerce insana ulaşmasına katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Niyetimiz daha da fazla insana ulaşmak ve sevgi ve şifa alanını genişletmek.

Zoom üzerinden Canlı Dersler ve Arşiv sürekli erişime açıktır.

David ile Mindfulness Eğitimi İlkbahar ve Advayta Yoga Uzmanlık Programı Sonbahar'da başlar. Birbirini takip eden içerikleri olduğu için bu iki eğitime, dersler başladıktan sonra kayıtlar kapanır. Şu an Her Şey Dahil Üyelik ile kayıt olduğunuzda David ile Mindfulness Eğitimi'ne de kayıt olmuş olursunuz. Üyeliğiniz devam ettiği sürece sonbaharda başlayacak Zeynep ile Advayta Yoga Uzmanlık Programına da otomatik olarak kayıt olmuş olursunuz. 

Her Şey Dahil Üyelik

Ayda sadece 169TL

hemen başlar, her ay aynı gün otomatik yenilenir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

  • Zoom üzerinden Canlı Dersler
  • Ders Arşivine erişim
  • David ile Mindfulness Eğitimi (Her ilkbaharda başlar ve 1 yıl erişime açık kalır.)
  • Zeynep ile Advayta Yoga Uzmanlık Programı (Her sonbaharda başlar ve 1 yıl erişime açık kalır.)
ÜYE OL

Canlı Dersler'de neler var

Zoom üzerinden topluluk desteği
Derin paylaşımlarla şifalanma
Misafir konuşmacılarla farklı konular
En güncel bilimsel ve spiritüel bilgiler
Zeynep ile herkese uygun farklı dersler
Sinir sistemine duyarlı çalışmalar

Üyelerimiz neler söyledi?

"Katıldığım diğer yoga kurslarının yanında Zeynep ile Canlı Dersler'e de muhakkak ayda en az iki kez bağlanarak yoganın manevi tarafını ve Mindfulness’ı kendime hatırlatıyorum. Dersler esnasında ve sonrasındaki paylaşımların sağladığı açılımlar; iletişim ve etkileşimlerimde, bireysel olarak kendime dolayısıyla da çevreme karşı daha farkındalıklı yaklaşmama yardımcı oluyor."

Zübeyde Turgut (37), Kasım 2020'den beri üye

"Canlı dersler programı sadece canlı derslerden ibaret değil. Zira burada kategorize edilmiş bir kütüphaneye de erişim sağlamış oluyorum. Yoga'nın felsefesi, kitap incelemeleri, mindfulness, misafir konuşmacılar ve asanalar... Dinamik bir ortam ve sürekli güncelleniyor."

Sinan Yıldırım (29), Mart 2021'den beri üye

"Covid hepimizi evlere kapattı. Ancak Zeynep ve David sundukları hizmetle bu dönemi keyifli hale getirdiler. Yapılan çalışmaların tamamı bilimsel verilere dayanıyor. İyi ki Zeynep ve David’i tanıdım, bilgilendim, eğlendim ve pek çok online arkadaşlar edindim. Eğer kendileri bu kurslara devam ederler ise Zeynep ve David'in çalışmalarına hep üyeliğimle katılmaya devam edeceğim."

Ayşe Arpacı (76), Temmuz 2021'den beri üye

Zeynep Aksoy Reset ders takvimi

Canlı Dersler hafta içi her gün gerçekleşir

David ile Mindfulness Eğitimi 25 Mart -25 Eylül 2022 arası 8 hafta sürer. Dersler ve içerik uzun ve birbirini takip ettiği için, derslerin başladığı tarihten sonra kayıtlar kapanır.

Zeynep ile Advayta Yoga Uzmanlık Programı 3 Ekim 2022 - 14 Ağustos 2023 arası sürer + bireysel çalışmalar içerir. Dersler ve içerik uzun ve birbirini takip ettiği için, derslerin başladığı tarihten sonra kayıtlar kapanır.

Google takvim üzerinden güncel ders takvimine her zaman ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Programlardaki değişiklikler takvime işlenir.